Aksesuarai

Skutimosi priemonių aksesuarai užtikrins skustuvų ilgaamžiškumą. Svarbu yra tai, kad kad skutimosi priemonės būtų tinkamai prižiūrimos – tai visada gali garantuoti ilgesnę tarnavimo trukmę. Šioje kategorijoje rasite aksesuarų, kurie padės dar paprasčiau prižiūrėti skustuvus – pasirūpinkite, kad skustuvai būtų tinkamai prižiūrimi ir transportuojami.

Kokybiški skustuvų dėklai kelionėms

Headblade skustuvų dėklai užtikrins saugų skustuvų transportavimą. Galėsite nesibaiminti, kad skustuvai kelionės metu gali būti pažeidžiami, arba kad jie pažeis kitus krepšyje esančius daiktus. Kelioniniai skustuvų dėklai yra patogūs ir kompaktiški, tad lengvai ras vietą jūsų lagamine. Kelionės metu galėsite rūpintis galvos skutimu kaip ir esate įpratę, todėl nepamirškite pasiimti Headblade skustuvo.

Unikalus skutimosi priemonių dizainas

Skutimosi priemonių aksesuarai yra unikalaus dizaino ir atrodo tikrai estetiškai. Jei tai jums yra vienas svarbiausių kriterijų, Headblade skustuvų aksesuarai tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Kelioniniai skustuvų dėklai ar skustuvų stovai atliks ne tik praktinę, bet taip pat ir estetinę funkciją. Kokybiška produkcija tarnaus tikrai ilgą laiką, tad greitai jums tikrai neteks rūpintis naujų skutimosi priemonių aksesuarų įsigijimu.

Skutimosi aksesuarai – puiki dovanos idėja

Jei svarstote padovanoti skutimosi reikmenų, dovana atrodys dar solidžiau, jei nuspręsite pasirinkti skutimosi aksesuarus  bei kitas skutimosi priemones. Mūsų parduotuvėje taip pat yra siūloma įsigyti kitų skutimosi prekių – parduodami vyriški skustuvai ir jų peiliukai, skutimosi losjonai, pilingai, ir t.t.

Headblade ATX, Sport, Classic dėklas. ..
€990
230
Headblade Moto serijos skustuvų dėklas. ..
€1290
231
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti