Galvos skustuvas Headblade Moto green edition

Naujiena

Prekės kodas: motogreen

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Unikalus skustuvas skirtas galvos plaukams skusti.

Komplekte galvos skustuvas Headblade Moto, 1vnt peiliukų HB4.

Ribotas leidimas.

€3890 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Headblade

Headblade Moto naujausias Headblade skustuvas sukurtas 2016 metais. Šis modelis sukurtas dar patogiau skusti itin sunkiai pasiekiamas vietas. Unikalus skustuvas skirtas galvos plaukams skusti. Skustuvas specialiai pritaikytas patogiam, greitam ir saugiam galvos plaukų skutimui. Naudojimas - skustuvo žiedą užmaukite ant Jums patogaus piršto, nukreipkite skustuvą reikiama kryptim (prieš, įstrižai arba palei plauką) ir neskubant pradėkite skustis. Skustuvo korpusas išlenktas pagal žmogaus galvos anatomiją, norint išvengti susižeidimų.
Komplekte skustuvas Headblade Moto, 1vnt peiliukų HB4.

Naudojant pirmą kartą - rekomenduojame iš pradžių nuskusti plaukus pirmiausia su plaukų kirpimo mašinėle, kaip įmanoma trumpiau ir tik po to naudoti Headblade skustuvą. Prieš skutimąsi išsiplaukite plaukus, leiskite sudrėkti galvos odai ir plaukams, tuomet skutimas bus lengvesnis, mažiau dirgins odą, o Jūs būsite labiau patenkinti rezultatu.

Priklausomai nuo plaukų augimo greičio, rekomenduojame plaukus skusti ne rečiau kaip kas 2-3 dienas, kitaip, ataugus plaukams, skustuvu naudotis bus sunkiau, labiau dirginsite odą.

Nusiskutus naudokite savo mėgstamą odos losjoną arba pasirinktą Headblade losjoną po skutimosi.

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti